Informacje dotyczące rangi VIP

Locked
User avatar
KAJZER
Bułka
Bułka
Posts: 1089
Joined: 30-06-2010 19:32
11
Location: Warszawa
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Informacje dotyczące rangi VIP

Post by KAJZER »

Jaki jest koszt rangi VIP?

Obie rangi można zakupić zarówno za pośrednictwem przelewu jak i za pomocą wysłania SMS. Koszty SMS są wyższe niż koszty zwykłego przelewu ponieważ część kwoty SMS zostaje u pośredników i operatorów. Cena przedstawia się następująco :

VIP:
SMS - 10 zł | Przelew - 6 zł


Aby uzyskać rangę VIP należy złożyć podanie w odpowiednim dziale ( CLICK ) i czekać na informację dotyczącą możliwości płatności od Administratora. VIP będzie działać przez okres 30 dni, z możliwością późniejszego przedłużenia ( aby przedłużyć ważność rangi VIP należy skontaktować się z Administratorem ).

Wzór:

Code: Select all

Nick na serwerze
Okres na jaki chcesz wykupić rangę ( miesiąc, dwa miesiące itp )
Metoda płatności ( SMS / przelew )
Kiedy formą zapłaty jest przelew to cała procedura może zostać przyspieszona jeśli gracz prześle któremuś z administratorów screenshot/zdjęcie przelewu (uprzednio zamieszczając to na jakimś hostingu np speedyshare).

Powyższa procedura jest tylko czasowa, niebawem wprowadzimy możliwość automatycznego zakupu rang VIP w specjalnym sklepiku. Wszystko będzie odbywać się wtedy automatycznie i będzie trwać kilka sekund. Do momentu wprowadzenia sklepiku należy trzymać się powyższej procedury.

Pozdrawiam i życzę wiele fragów ;)
[align=justify][align=center][!] UWAGA: JEŻELI NIE ODPOWIADAM TZN ŻE JESTEŚ KRETYNEM KTÓRY NIE UMIE KORZYSTAĆ Z GOOGLE.PL LUB WYSZUKIWARKI NA FORUM [!][/align][/align]

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest